• SOBOTA 20:05

Kultowe sceny z polskich komedii w zwiastunach 11. edycji

Właśnie pojawiły się spoty promujące najnowszą, jedenastą edycję programu „Kocham Cię, Polsko!”. Antek Królikowski i Tomasz Kammel odgrywają w nich sceny nawiązujące do kultowych polskich komedii, zachęcając do oglądania nowych odcinków.

No odmień „być”!

W pierwszej zapowiedzi nowego sezonu „Kocham Cię, Polsko!” kapitanowie drużyn wcielają się w bohaterów niezapomnianej sceny z filmu „Dzień Świra”. Antkowi ewidentnie nie idzie odmiana angielskiego czasownika posiłkowego. Pada sugestia, że nawet polska koniugacja będzie stanowić problem dla opornego ucznia. Aby zmotywować chłopaka do intelektualnego wysiłku, Tomasz wręcza mu znane z rundy Urodziny kolorowe pudło z tykającą bombą, czyli prezent, którego uczestnicy zawsze starają się pozbyć ze swoich rąk za wszelką cenę. Czy to pomaga?

Słowo nie do napisania

Drugi z promujących 11. edycję „Kocham Cię, Polsko!” spotów to nawiązanie do komedii, której akcja toczy się podczas II wojny światowej. Antka przesłuchuje wcielający się w oficera Gestapo Tomek. Przechwycone rzekome plany ataku okazują się kalamburami (Antek ćwiczy przed kolejnym sezonem programu). Przesłuchiwany musi się też tłumaczyć ze swoich relacji z kobietą, której zdjęcie wyciąga na biurko oficer. – To nie baba, to szatan. Spędzamy razem sobotnie wieczory – wyznaje i zaprasza, by do nich dołączyć.

Nowa, 11. edycja „Kocham Cię, Polsko!” już od 3 marca w TVP2!

Snapchat