• SOBOTA 20:05

Barbara Kurdej-Szatan

Absolwentka PWST w Krakowie. Urodzona w Opolu, w którym rozwijała się muzycznie. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie wiolonczeli.

Od 2008 roku jest aktorką Teatru Nowego w Poznaniu, na deskach którego zadebiutowała rolą Heleny w „Śnie nocy letniej” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Zagrała także m.in. główną rolę w „W sobotę o ósmej” i Milicjanty Ludy w „Udając ofiarę”. Obecnie pracuje w Teatrze Roma w Warszawie, gdzie ma przyjemność grać rolę Liny Lamont w musicalu „Deszczowa piosenka”.

Zagrała w wielu popularnych filmach m.in. „Dzień dobry kocham Cię” czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Użyczyła swojego głosu w takich produkcjach jak „Czarownica” i „Zwierzogród”.

Na co dzień widzowie mogą ją zobaczyć w uwielbianym przez Polaków serialu „M jak Miłość”. Barbara Kurdej-Szatan już trzykrotnie zdobyła Telekamerę w kategorii Aktorka, za rolę Asi w tym serialu.

Poprowadzi popularny teleturniej „Kocham Cię, Polsko!”, w roli prowadzącej wystąpiła również w odcinkach Live VII edycji „The Voice of Poland”.

Snapchat